Obrazek użytkownika Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Nasza Szkoła" im. J. Korczaka
Opiszcie jak przebiegła realizacja wyzwania.: 

Uczniowie szkoły skarżyli się na niesmaczne obiady w naszej stołówce. Samorząd Uczniowski wystąpił z propozycją do pani Dyrektor, przeprowadzenia ankiety wśród uczniów. Samorząd Uczniowski wraz z Radą Rodziców szkoły przygotowali propozycje innych firm kateringowych. Każda firma przez tydzień serwowała dania, po czym przewodniczący klas organizowali ankietę szkolną, który z kateringów najbardziej przypadł do gustu dzieciom. Obecnie w naszej szkole serwowane są posiłki z wybranej przez społeczność szkolną firmy. To był ogromny sukces dzieci.

Napiszcie kto był zaangażowany w realizację wyzwania (spoza zespołu projektowego)?: 

- Rada Rodziców,
- Samorząd Uczniowski,
- Dyrekcja szkoły

Co było najtrudniejsze w realizacji wyzwania?: 

Najtrudniejsze było szukanie odpowiednich firm kateringowych, które będą spełniały wymagania szkoły oraz przekonanie rodziców dzieci, że najlepszym rozwiązaniem w podjęciu decyzji będzie przeprowadzenie ankiety.

Co Wam się udało/uważacie za sukces związany z realizacją tego wyzwania?: 

Dzieciom udało się przeforsować swoje propozycje rozwiązań.
Uczniowie są zadowoleni z obiadów i chętniej je jedzą.

Które wyzwanie z obszaru "Podejmowanie decyzji" wybraliście do realizacji?: 
1. Ważną dla społeczności szkolnej decyzję podejmujemy w procesie współdecydowania, zgodnym z opisem w materiałach CEO.

Komentarze

xxx

Dzięki za dodanie relacji!

AKCEPTACJA

Wygląda na to, że świetnie Wam poszło! :) Udało Wam się rzeczywiście podjąć wspólną decyzję w ważnym dla Was obszarze w procesie współdecydowania! Zabranie głosu w takiej kwestii przez Was i zmiana z tym związana to naprawdę duży sukces! Bardzo się cieszymy, że podjęliście tę decyzję w taki sposób! Świetny pomysł z przeprowadzeniem ankiety, każdy mógł się wypowiedzieć, miał wybór i realny wpływ na zmianę. O to chodzi, brawo! :)

Chętnie byśmy przeczytali więcej o Waszym działaniu! Jak wyglądała ta ankieta? Jakie były jej wyniki? Koniecznie napiszcie więcej, jesteśmy bardzo ciekawi!

Gratulujemy wielkiego sukcesu! :)

Ula