Obrazek użytkownika Szkoła Podstawowa nr 16 w Toruniu
Opiszcie jak przebiegła realizacja wyzwania.: 

Wszystko zaczęło się od wspólnego wybrania tematu nocki. W drodze głosowania wyłoniliśmy temat: "Noc filmów, bajek i baśni". Zainteresowanie uczestnictwem w nocce było bardzo duże, a liczba miejsc ograniczona. Każdy uczestnik miał za zadanie napisać propozycję zabawy, którą poprowadzi podczas nocki. Zaproponowane zabawy okazały się bardzo ciekawe, co potwierdziło wielką kreatywność uczniów. Zaangażowanie tych osób umożliwiło im udział w nocce, której nie mogli się doczekać. Noc spędziliśmy bardzo miło- najpierw byliśmy w kinie- (jak sam temat nocki mówi- "Noc filmów, bajek i baśni"). Następnie, po powrocie do szkoły, uczestniczyliśmy w zabawach zorganizowanych przez wszystkie uczestniczące w nocce klasy. Do rana trwał maraton filmowy, którym zakończyliśmy nockę, z której uczniowie wrócili zadowoleni. Oby więcej takich wydarzeń!

Napiszcie kto był zaangażowany w realizację wyzwania (spoza zespołu projektowego)?: 

Wszystkie klasy uczestniczące w nocce
Wychowawcy
Samorząd uczniowski
Opiekunowie nocki

Dołączcie zdjęcia dokumentujące realizację wyzwania!: 
Co było najtrudniejsze w realizacji wyzwania?: 

Selekcja, której musieliśmy dokonać na zbyt dużej liczbie chętnych. Na szczęście, osoby zaangażowane w późniejszym czasie, okazały się być grupą, która nie przekraczała liczby wolnych miejsc na nockę.

Które wyzwanie z obszaru "Działania uczniów" wybraliście do realizacji?: 
4. Organizujemy dzień/noc integracyjną dla uczniów szkoły, podczas której każda klasa jest odpowiedzialna za przygotowanie poszczególnych elementów wydarzenia.
Co Wam się udało/uważacie za sukces związany z realizacją tego wyzwania?: 
Ogromna integracja, jaka zaszła między uczniami w różnym wieku- od klas 4 szkoły podstawowej do 3 gim.- a także to, że wszyscy z nocki wrócili w pełni zadowoleni.