Obrazek użytkownika II L.O. im. Jana Śniadeckiego w Kielcach
Opiszcie jak przebiegła realizacja wyzwania.: 

Przygotowania rozpoczęliśmy 21.03.2018r. Zaczęliśmy od podziału sal, w którym udział brała Pani Dyrektor. Każda sala dotyczyła tematycznie do jakiegoś przedmiotu szkolnego. Po rozdzieleniu sal zwołaliśmy zebranie uczniów, którzy mieli zamiar we własny sposób wspomóc nas. Część osób, która nie wiedziała co miła by zrobić do sal tematycznych, pomogła w oprowadzaniu gości. Ostatecznie zeszliśmy na temat w jakim stylu miała się prezentować nasza szkoła - Wszyscy jednoznacznie zdecydowali na zeszłoroczny styl z Harrego Pottera. W tym celu zakupiliśmy balony i czarny papier z których zrobiliśmy pająki. Pozawieszaliśmy je w każdym korytarzu i każdej sali. Następnie zabraliśmy się za robienie plakatów i ulotek informacyjnych. Do ich zrobienia poprosiliśmy młodzież z pierwszych klas uznając ich jako kreatywniejszych. Gotowe ulotki wydrukowaliśmy, porozcinaliśmy i porozkładaliśmy po szkole. W Dniu Otwartym Naszej Szkoły (21.04.2018r.) wszystko było gotowe, dlatego już od wczesnych godzin pozwalaliśmy przyszłym uczniom naszej szkoły na wchodzenie i rozglądanie za interesującymi ich rzeczami.

Napiszcie kto był zaangażowany w realizację wyzwania (spoza zespołu projektowego)?: 

-Uczniowie naszego LO
-Pani Dyrektor
-Nauczyciele

Co było najtrudniejsze w realizacji wyzwania?: 

Nie mieliśmy większych problemów z tym zadaniem.

Które wyzwanie z obszaru "Otwarta szkoła" wybraliście do realizacji?: 
4. Organizujemy działanie skierowane do naszych sąsiadów z otoczenia szkoły np. dzień otwarty szkoły, festiwal starych gier i zabaw, turniej sportowy, wymiana międzypokoleniowa.
Co Wam się udało/uważacie za sukces związany z realizacją tego wyzwania?: 

Za sukces uważamy doprowadzenie do sukcesu dnia otwartego naszej szkoły i przyjęcie w tym dniu dużej ilości młodzieży.

Zdjęcia dokumentujące realizację wyzwania : 

Komentarze

xxx

Dzięki za dodanie relacji!

AKCEPTACJA

Świetnie Wam poszło! :) Wow! Bardzo ciekawy motyw wybraliście! :) Dzięki za fotki! Widać, że fajnie bawiliście się przy dekoracji i mieliście bardzo ciekawe pomysły!  Podobają mi się zwłaszcza pająki i pajeczyny. Pamiętaliście o ulotkach i plakatach informacyjnych! Brawo, dobre ogłoszenia to podstawa przy takich wydarzeniach, aby odniosły sukces. Fajnie, że pojawiło się dużo młodzieży! Mogli podziwiać Waszą pracę! ;) Ciekawi jesteśmy, jakie sale przygotowaliście dokładnie? Może opowiecie nam więcej?

Gratulacje!

Ula