Obrazek użytkownika Szkoła Podstawowa nr 47
Opiszcie jak przebiegła realizacja wyzwania.: 

Swoje działania rozpoczęliśmy od przeprowadzenia ankiety wśród uczniów. Zadaliśmy pytanie: Czy chcieliby, aby w naszej szkole odbył się konkurs Cook Master SP 47. Większość osób podeszła do tego pomysłu entuzjastycznie. Podzieliliśmy zadania w gronie SU i poprosiliśmy o wsparcie finansowe Radę Rodziców. Otrzymaliśmy pozytywną odpowiedź i ogromne wsparcie jednej z mam z RR (pomogła nam w zakupach i zamówiła fartuchy).
26 marca w naszej szkole miało miejsce to niezwykłe wydarzenie.
W sali gimnastycznej odbyła się pierwsza edycja Cook Master SP47. Wzięło w niej udział 45 uczniów.
Na początku uczestnicy musieli się zmierzyć z obraniem jabłka i pokrojeniem cebuli. Jury w składzie: Nikola Obarzanek, Izaak Wojciuszkiewicz, Blanka Różynek, Jaśmina Luleczka i pani dyrektor Barbara Założyk wyłoniło sześciu finalistów. Zostali nimi: Dominika Babik, Lena Świętoń, Laura Polak, Iga Sieńko, Piotr Krawczyk, Dominik Świtlik. Ich zadaniem było wykonanie wiosennego dania.
Według jurorów najlepiej z tym zadaniem poradziła sobie Iga Sieńko z klasy 6c i to właśnie ona została zwyciężczynią pierwszej edycji Cook Master SP47.

Napiszcie kto był zaangażowany w realizację wyzwania (spoza zespołu projektowego)?: 

Poza nami zaangażowała się mama z RR - p. Monika Świętoń i uczennice z klas 5b oraz 6c.

Dołączcie zdjęcia dokumentujące realizację wyzwania!: 
Co było najtrudniejsze w realizacji wyzwania?: 

Baliśmy się, czy podołamy organizacyjnie. Zgłosiło się wiele osób. Musieliśmy dokładnie wszystko zaplanować. Zatem przeraził nas trochę rozmach przedsięwzięcia.

Które wyzwanie z obszaru "Działania uczniów" wybraliście do realizacji?: 
2. Jedno wydarzenie z tradycyjnego kalendarza szkolnych wydarzeń przygotowujemy i realizujemy w 100% samodzielnie – bez udziału ani wsparcia nauczycieli.
Co Wam się udało/uważacie za sukces związany z realizacją tego wyzwania?: 
Konkurs był sukcesem. Uczestnicy i publiczność byli zachwyceni i chcą, aby w przyszłym roku odbyła się kolejna edycja. Fartuchy finalistów już czekają.