Obrazek użytkownika Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Nasza Szkoła" im. J. Korczaka
Opiszcie jak przebiegła realizacja wyzwania.: 
Uczniowie Samorządu Uczniowskiego postanowili wspólnie z Radą Rodziców urządzać kiermasze szkolne przy okazji świąt oraz bufety podczas wydarzeń szkolnych m.in. Piknik z Pupilem. Pieniądze, które uda się zebrać podczas akcji zostaną przeznaczone w połowie na cel charytatywny. Jak zostanie wydana druga połowa zdecydują uczniowie całej szkoły wypełniając ankietę. Propozycje, które zostaną umieszczone w ankiecie, zbierane są od przewodniczących klas - 2 z każdej klasy. Ponadto uczniowie Samorządu samodzielnie wykonują ozdoby sprzedawane podczas kiermaszy i przygotują posiłki do bufetów. Uczniowie szkoły zaproponowali Samorządowi pomoc w wydawaniu i pisaniu gazetki szkolnej, z której sprzedaży pieniądze zostaną włączone w budżet SU.
Co było najtrudniejsze w realizacji wyzwania?: 

Zorganizowanie uczniów odpowiedzialnych za napisanie tekstów do gazetki szkolnej.

Napiszcie kto był zaangażowany w realizację wyzwania (spoza zespołu projektowego)?: 

rada rodziców, przewodniczący klas, Samorząd Uczniowski

Które wyzwanie z obszaru "Zasoby i kwestie formalne" wybraliście do realizacji?: 
2. W uzgodnieniu ze szkołą i radą rodziców tworzymy budżet samorządu uczniowskiego uwzględniający wydatki i przychody na działania uczniowskie do końca bieżącego roku szkolnego.
Co Wam się udało/uważacie za sukces związany z realizacją tego wyzwania?: 

Udało nam się zebrać sporą kwotę podczas kiermaszu wielkanocnego. Cieszy nas propozycja uczniów szkoły na wydanie połowy budżetu na cele charytatywne

Zdjęcia dokumentujące realizację wyzwania: