Obrazek użytkownika Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Nasza Szkoła" im. J. Korczaka
Opiszcie jak przebiegła realizacja wyzwania.: 

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego postanowili samodzielnie zorganizować zabawę andrzejkową dla klas 1-3 i 4-7. Poprosili uczniów szkoły, aby każdy przyniósł ze sobą przekąski. Samodzielnie ozdobili salę i przygotowali gry i zabawy. Była to najlepiej zorganizowana zabawa w szkole. Dodatkowo uczniowie z Samorządu przygotowali stanowiska "wróżbitka Maja", "studio tatuaży brokatowych". Obsługiwali sprzęt nagłaśniający i przygotowali nagrody dla zwycięzców konkurencji, które przeprowadzili.

Napiszcie kto był zaangażowany w realizację wyzwania (spoza zespołu projektowego)?: 

opiekun Samorządu Uczniowskiego oraz nauczyciele świetlicy jako osoby dorosłe sprawujące opiekę.

Dołączcie zdjęcia dokumentujące realizację wyzwania!: 
Co było najtrudniejsze w realizacji wyzwania?: 

Uczniowie mieli problem z doborem repertuaru muzyki na zabawę i podziałem zadań.

Które wyzwanie z obszaru "Działania uczniów" wybraliście do realizacji?: 
2. Jedno wydarzenie z tradycyjnego kalendarza szkolnych wydarzeń przygotowujemy i realizujemy w 100% samodzielnie – bez udziału ani wsparcia nauczycieli.
Co Wam się udało/uważacie za sukces związany z realizacją tego wyzwania?: 
Największym sukcesem było sprawna organizacja przebiegu zabawy przez uczniów. Nauczyciele tylko stali przyglądali się jak świetnie bawią się wszyscy podopieczni naszej szkoły.

Komentarze

xxx

Dzięki za dodanie relacji!

AKCEPTACJA

Wygląda na to, że świetnie się spisaliście! Dzięki za fotki, widać, że naprawdę dobrze się bawiliście! Fajnie, że przyniosło Wam to dużo dobrej zabawy, a całość okazała się sukcesem. Może napiszecie nam więcej szczegółów? Kiedy odbyła się ta impreza? Jak poninformowaliście uczniów i uczennice szkoły, że odbędzie się to wydarzenie i mają oni przynosić przekąski?
 
Piszecie, że kwestią trudną był dobór muzyki i podział zadań. W kwetsiach muzyki warto dać mozliwość głosu całej społeczności szkolenj i np. zorganizować pudełko, do którego będą mogli wcześniej wrzucać swoje propozycje. W jaki sposób Wy dobieraliście muzykę? Podział obowiązków jest w przypadku większych imprez kluczowy, aby o niczym nie zapomnieć i wszystko było przygotowane. Jakie wyodrębniliście zadania i jak się nimi podzieliliście? Dajcie nam koniecznie znać.
 
Udało Wam się samodzielnie zorganizować to wydarzenie, dlatego brawo!
 
Ula