Trzecie Webinarium!

Zmiana godziny Webinarium! Zapraszamy do wzięcia udziału w trzecim Webinarium wprowadzającym do programu Szkoła Demokracji. Webinarium odbędzie się w środę 26.10.2016 o godzinie 16.00.

Aby wziąć udział w webinarium należy kliknąć tutaj przed rozpoczęciem spotkania (najlepiej w środę 26.10.2016 o godzinie 15.55).

Ważne: z każdej szkoły biorącej udział w programie w  webinarium wprowadzającym powinna wziąć udział min. 1 osoba. Zachęcamy do tego, żeby w przypadku chęci udziału większej liczby osób korzystać wspólnie z jednego komputera (loginu).

Jeśli ktoś z Waszej szkoły brał udział w pierwszym lub drugim Webinarium nie musicie brać udziału w tym! Na wszystkich przekazujemy takie same informacje. 

Czym jest webinarium?

Webinarium to spotkanie online - umożliwia bezpośrednią komunikację i przekazanie informacji za pośrednictwem sieci, w czasie rzeczywistym. Uczestnicy i uczestniczki będą mieli okazję spotkać się z nami - koordynatorem i koordynatorką programu Szkoła Demokracji - a my opowiemy o samym programie i najważniejszych kwestiach z nim związanych. Wprowadzimy Was również do pierwszego działania - czyli diagnozy szkoły. 

Będzie też czas na to, żebyśmy odpowiedzieli na wszelkie Wasze pytania!

Dlaczego to robimy?

Program Szkoła Demokracji składa się z kilku elementów. Przygotowaliśmy już materiały pomocnicze, jednak doświadczenie z pierwszej edycji programu pokazało, że nic tak nie pomaga w zrozumieniu przebiegu programu, jak kontakt bezpośredni - a taką możliwość daje nam webinarium. 

Jak wziąć udział?

Do udziału w webinarium wystarczy komputer lub urządzenie mobilne (tablet lub smartfon) z dostępem do Internetu.
Ważne: zalecamy stałe łącze o dobrej przepustowości - w przypadku wolniejszych łączy internetowych przekaz wideo/audio może być zakłócony. 

Należy być przed urządzeniem o odpowiedniej godzinie i kliknąć w link dostępu.

Czas trwania webinarium przewidujemy na ok. 1 godz. 45 minut - po zakończeniu części wprowadzającej będzie czas na pytania aż do ich wyczerpania.

Możesz obejrzeć filmik ionstruktażowany o tym jak dołączyć do Webinarium.  Ważne: My nie wysłaliśmy do Ciebie zaproszenia, podaliśmy link, w który należy kliknąć w środę o 15.55.

 

 

Mamy nadzieję, że będzie to pomocne do owocnego rozpoczęcia działań zmierzających do uzyskania przez Waszą szkołę certyfikatu Szkoła Demokracji!