Festiwal Internetowy Szkoły Demokracji!

Czym jest festiwal internetowy?

Festiwal Internetowy to forma interaktywnej zabawy, która dzieje się jedynie w przestrzeni cyfrowej. Zespoły szkolne pracują w swoich szkołach, realizując podobne zadania i dzieląc się online wynikami swojej pracy.

Podczas naszego wydarzenia spotkamy się na Facebooku. Przez cały dzień publikować będziemy dla was zadania, które musicie wykonać drużynowo na czas, nie raz współpracując ze swoją społecznością szkolną! Przygotowaliśmy dla was wyjątkowe materiały, którymi możecie się inspirować, a także video-niespodzianki! 

Chcecie zobaczyć, jak Michał robi na czas memy o samorządach uczniowskich? Nie możecie się doczekać aż Martyna oprowadzi was po biurze CEO? ZATEM KONIECZNIE DOŁĄCZCIE DO RIO deMOKRACJA!!! Nigdzie indziej nie znajdziecie Karnawału Demokracji. 

Nie czekaj - ZGŁOŚ SIĘ NA FESTIWAL TUTAJ!!!

Kiedy odbędzie się Festiwal?

Zaczynamy we wtorek 19.12 o godzinie 8. Do 14 co godzinę będziemy publikować dla Was nowe zadania. 

Co jest potrzebne, żeby wziąć udział?

Przede wszystkim zespół szkolny - optymalnie od 4-6 osób, które będą tego dnia w szkole. Optymalnie, gdyby udało się uczniów zwolnić tego dnia z lekcji ale wykonanie zadań jest również możliwe w trakcie przerw.

Do udziału potrzebny jest komputer z dostępem do internetu oraz telefon/y (koniecznie z aparatem - do wykonywania zdjęć i krótkich filmów). Poza tym potrzebny jest jeszcze dobry humor i chęć do zabawy.

Zapraszamy zarówno uczniów i uczennice szkół podstawowych jak i ponadgimnazjalnych - zadania festiwalowe pozwalają na dużą swobodą w ich wykonaniu więc wszyscy znajdą coś dla siebie!

Dlaczego warto wziąć udział?

Żeby Szkoła Demokracji jeszcze bardziej zagościła w Waszych szkołach, żeby poznać zespoły z innych szkół i podzielić się tym, co u Was! Mamy nadzieję, że będzie to również okazja do lepszego poznania nas, koordynatorów :)

Obiecujemy, że będzie to pełen energii dzień dla WAS!

 

POZDRAWIAMY - MARTYNA I MICHAŁ