Dacie się złapać? Debata podsumowująca tegoroczną edycję!

Spotkanie się z Wami na Festiwalu Internetowym dało nam wielką satysfakcję - pokazało nam to, że kontakt bezpośredni jest nie do zastąpienia. Dlatego chcemy spotkać się przynajmniej z częścią z Was na współorganizowanej z Ambasadą USA debacie, która jednocześnie będzie spotkaniem podsumowującym nasz projekt - debacie "The bait!".

Ze względu na ograniczone środki nie możemy zaprosić Was wszystkich - a jedynie 10 najbardziej zmotywowanych zespołów. Nie tylko nauczycie się czegoś nowego, ale i pokażecie wszystkim, dlaczego to właśnie Wy jesteście prawdziwą Szkołą Demokracji.

Czym jest Debata "The bait"?

Będzie to jednodniowe spotkanie, w formie dyskusji i warsztatów odbywające się w Warszawie 18 kwietnia 2018. Jego cele to porozmawianie o tym, co ważne w kwestii wspierania szkolnej demokracji. Chętnie poznamy również Wasze zdanie na temat samego projektu - będzie to dla nas istotne wsparcie w planowaniu kolejnej edycji. Ponadto mamy nadzieję, że spotkanie będzie okazją do wymiany doświadczeń pomiędzy najbardziej aktywnymi uczniami i nauczycielami!

Jak wziąć udział?

Aby wziąć udział, musicie wykonać przynajmniej jedno Wyzwanie MAX (o tym, jakie wyzwania MAX są do wyboru możecie przeczytać TU, TU i TUTAJ). Po zrelacjonowaniu go na platformie - poprzez dodanie dodatkowej, ósmej relacji, wypełnijcie formularz zgłoszeniowy do 9 marca. Liczba zespołów jest niestety ograniczona, dlatego spośród chętnych wybierzemy w sumie dziesięć zespołów, które zaprosimy na debatę do Warszawy. Wyniki eliminacji zostaną ogłoszone 14 marca, a wydarzenie odbędzie się 18 kwietnia.

UWAGA: nie mamy możliwości zapewnienia zwrotu kosztów przejazdu do Warszawy ani ewentualnego noclegu.

Liczymy na Wasze zaangażowanie, które nigdy do tej pory nas nie zawiodło! Za to Wy możecie liczyć na nasze wsparcie merytoryczne - jak zawsze będziemy dla Was do dyspozycji w razie pytań, a dodatkowo zaopatrzymy Was w materiały pomocnicze, dzięki którym mistrzowsko przygotujecie się do debatowania. Organizacyjnie wspierać nas będzie Ambasada Amerykańska oraz warszawscy specjaliści od debat.

 

Prezi na temat debaty, do zaprezentowania na spotkaniu Samorządu.

Regulamin rekrutacji znajdziecie tutaj.

W przypadku pytań lub wątpliwości - piszcie do nas na Slacku lub mailowo!

Dacie się złapać czy nie?

Martyna i Michał