5 kroków po Webinarium

Odbyły się dwa wprowadzające Webinaria (spotkana online) do programu.  Uczestnicy i uczestniczki zapoznali się z zadaniami w programie, obszarami i kryteriami certyfikatu Szkoła Demokracji. Obejrzeli również filmy przedstawiające dobre praktyki. Dodatkowo na bieżąco mogli zadawać pytania. Dziękujemy bardzo za udział!

5 kroków po Webinarium:

1. Obejrzyjcie prezentację z Webinarium ze wszystkim osobami bezpośrednio zaangażowanym w program ⇒ kliknij tutaj aby ją pobrać

2. Napiszcie lub zadzwońcie do nas jeśli pojawiały się pytania, wątpliwości ⇒ @: szkola.demokracji@ceo.org.pl tel. (22) 825 05 50 wew. 114.

3. Przeczytajcie materiały dotyczące diagnozy szkolnej ⇒ kliknij tutaj, aby przejść do materiałów o diagnozie.

4. Przeprowadźcie diagnozę  porozmawiajcie w grupie i spytajcie innych o zdanie.

5. Opublikujcie wyniki diagnozy na platformie  poczekaj na maila od nas z przewodnikiem po platformie.

3 filmy przedstawiające dobre praktyki:

• Obszar Działania Uczniów i Uczennic

• Obszar Podejmowanie Decyzji