Ogólnopolska Prezentacja Projektów Młodzieżowych to doskonała szansa na spotkanie się szkolnych aktywistów i aktywistek z całej Polski, wymianę doświadczeń, naukę i zabawę. A wszystko to we wnętrzach Zamku Królewskiego w Warszawie!

Wszyscy korzystamy z dobrodziejstw demokracji - wszyscy możemy współtworzyć demokrację. Jeśli też tak uważasz, zapraszamy do wzięcia udziału w Civic Up! Academy, szkole letniej zorganizowanej przez Ambasadę Stanów Zjednoczonych w Polsce we współpracy z Centrum Edukacji Obywatelskiej i Fundacją Wspomagania Wsi.

Zapraszamy do zapoznania się z kolejną porcją wyzwań MAX - tym razem odnoszących się do obszaru zasoby i kwestie formalne. 

Drodzy uczestnicy, interAKCJA! Zachęcamy Was do wzięcia udziału w spotkaniu podsumowującym tegoroczną Szkołę Demokracji, które odbędzie się 18 kwietnia w Warszawie. Udział aktywnych uczestników, integrujące zabawy oraz merytoryczne dyskusje - tego możecie oczekiwać od naszego przedsięwzięcia!

 

Nowy rok - nowe wyzwania! tym razem zapraszamy do dodatkowych wyzwań w obszarze uczenie się i nauczanie - niech informacja zwrotna, cele lekcji, samoocena i ocena koleżeńska nie mają już dla Was więcej tajemnic!

Nowa tura wyzwań MAX - tym razem zachęcamy do pracy wewnątrz waszej grupy - wspólne stworzenie zasad współpracy lub mapy oczekiwań. Obie aktywności dobre na podsumowanie starego i rozpoczęcie nowego roku!

Zapraszamy uczestników programu  "Szkoła Demokracji" do udziału w wyjątkowym wydarzeniu w internecie! Spotkajmy się 19.12 w przestrzeni wirtualnej, przygotowaliśmy dla Was super zadania i propozycje!

A co, jeśli wyzwania w 7 obszarach to za mało? A co, jeśli stać Was na więcej?

Proponujemy wam nowe wyzwania – Wyzwania MAX! To zupełnie nowe, ciekawe i bardziej wymagające zadania dla ambitnych.

Zobacz, jakie wyzwania są do wyboru do realizacji w tegorocznej edycji projektu!

Od lipca aż do listopada będziemy współpracować z siecią księgarń Dom Książki w ramach nowego projektu „Bystrzak”. 

Strony